SERKAN MERT

Freelancer 3D Art. 

3D RENDER

Yurt içi ve yurt dışında faaliyet yürüten , kendi alanında öncü yada önemli yere sahip bir çok şirketle freelancer olarak çalışma imkanım oldu , endüstriyel ürünlerden özel tasarım şirketlerine , reklam ve dizi sektöründen organizatörlere kadar birbirinden çok farklı alanlarda hizmet üreten firmaların bana kazandırdığı deneyimlerden ötürü hepsine minnettarım .

 

Farklı iş kollarında faaliyet yürüten şirketler olsalar da firmaların bizden beklentileri aynıdır , düşük maliyet , dünya standartlarında kalite , iş disiplini , güven ve en önemlisi gizlilik .

 

Geçmiş 15 yıl içerisinde çalışmış olduğum firmaların katkıları ile zaman içerisinde en ideal çalışma koşullarını oluşturduğum kanaatindeyim buna gerekçe olarak sadece tek seferlik iş için bana çalışma fırsatı veren firmaların benimle sürekli çalışmaya başlaması.

 

 

 

HAKKIMDA :

NE YAPIYORUZ ?  

Modelleme , Render ve Katalog tasarımlarınız için 3D dünyasının kapılarını sonuna kadar açıp sınırsız seçeneklerle daha profesyonel çalışmalara imza atmanıza olanak sağlıyoruz.

 

 

 

NELER YAPILABİLİR ?  

3D Tasarım sınırları olmayan bir alandır , tasarım ve çalışmalar mevcut olanlarla değil talep ve isteklere bağlı olarak şekillenir buda daha düşük maliyetle büyük prodüksiyonlara imza atmanıza , daha etkili sunumlar yapmanıza yada daha etkili içeriklere sahip olmanız demektir.