SERKAN MERT

Freelancer 3D Art. 

3D RENDER

Yurt içi ve yurt dışında faaliyet yürüten , kendi alanında öncü yada önemli yere sahip bir çok şirketle freelancer olarak çalışma imkanım oldu , endüstriyel ürünlerden özel tasarım şirketlerine , reklam ve dizi sektöründen organizatörlere kadar birbirinden çok farklı alanlarda hizmet üreten firmaların bana kazandırdığı deneyimlerden ötürü hepsine minnettarım .

 

Farklı iş kollarında faaliyet yürüten şirketler olsalar da firmaların bizden beklentileri aynıdır , düşük maliyet , dünya standartlarında kalite , iş disiplini , güven ve en önemlisi gizlilik .

 

Geçmiş 15 yıl içerisinde çalışmış olduğum firmaların katkıları ile zaman içerisinde en ideal çalışma koşullarını oluşturduğum kanaatindeyim.

 

 

 

HAKKIMDA :

NE YAPIYORUZ ?  

Modelleme , Render ve Katalog tasarımlarınız için 3D dünyasının kapılarını sonuna kadar açıp sınırsız seçeneklerle daha profesyonel çalışmalara imza atmanıza olanak sağlıyoruz.

 

 

 

NELER YAPILABİLİR ?  

3D Tasarım sınırları olmayan bir alandır , tasarım ve çalışmalar mevcut olanlarla değil talep ve isteklere bağlı olarak şekillenir buda daha düşük maliyetle büyük prodüksiyonlara imza atmanıza , daha etkili sunumlar yapmanıza ve daha etkili içeriklere sahip olmanız demektir.